*
designed by Viva La Echo

34 prispevkov • Stran 3 od 31, 2, 3

Marin
Uporabniški avatar
reverb fanatik

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 17 Nov 2013, 19:19 

Ja ubistvu sm jo kar novo vzel, torej je nekje 750€ , ampak sem dobil mal popusta icon_e_smile

rebel
predskupina

Odgovor Objavljeno: 10 Nov 2014, 22:25 

Zdravo,
imam manjši problem s svojo Crafterco SM-bubinga. Ko zaigram določene tone mi v kobilici nekaj vibrira. Ni zelo moteče, vendar se sliši na suho in tudi rahlo ko sem prikloplen. Nisem še nič razdiral in gledal kaj bi bilo, zanima me predvsem to, če je to takšna stvar, ki jo lahko sam doma popravim ali je boljše, da jo dam kakemu majstru?

Hvala za odgovore,
Lp Luka
Rebels are we, though heavy our hearts shall always be.

rudl
bobnar

Odgovor Objavljeno: 19 Okt 2016, 12:29 

Pozdravljeni.

Mene pa zanima, če ima kdo izkušnje s Crafter CT120. To je tista slim elektro-akustična varianta, ki jo je predstavljal tudi Stefanovski. Zanima me predvsem vrat, je bolj podoben akustiki ali elektriki? Zanima me zato, ker po vsakem špilu, 5 ali 6 ur dolgem, me prsti od akustike tako bolijo, da še dva dni komaj primem kitaro v roke. Ta mi je zanimiva predvsem zaradi cene, čeprav jo v MusicMaxu baje dobijo šele v novembru. Gledal sem tudi Godine, ki so precej dražji, pa menda imajo tudi bolj "bikast" vrat.

jenko88
bobnar

Odgovor Objavljeno: 28 Okt 2016, 08:23 

V musicmax-u jo že imajo :)

Moje osebno mnenje:
- lahka kot pero
- relativno mehek vrat (ni najmehkejši oz. najudobnejši kar sem igral na elektro akustiki)
- ozvočeno zveni solidno - premalo akustično za moj okus ampak odvisno od namena
- na suho zveni glasnejše kot električno veslo, načeloma dovolj glasno za domačo vadbo brez ojačevanja - premalo akustično za moj okus :D
- body je štromarca tanek :)
- glede na Crafter-jevo včasih malo prepogosto šlamparijo pri izdelavi kitar je tale narejena precej sprejemljivo :)

Bottom line - solidna kitara, ki ima svoje prednosti zaradi katerih bi ji sam osebno našel prostor na guitar stand-u, če bi imel kakšnega prostega :)

Bi pa dodal, da sem imel do pred kratkim Crafter SA, ki je bil meni osebno boljša kitara ter predvsem bolj versatilna. Ampak spet stvar okusa - ne maram "one trick" ponijev :)
Dobijo pa tudi SA in SAT v LJ enkrat v bližnji prihodnosti :)

LP, Ž

34 prispevkov • Stran 3 od 31, 2, 3

Pojdi na: