*
designed by Viva La Echo

4 prispevkov • Stran 1 od 1

kitarmen
vzhajajoča zvezda

Odgovor Objavljeno: 19 Sep 2013, 09:25 

Pozdrav. Zanima me na kak način bi lahko snemal oziroma združil zvok in video v eno tako, da bi lahko naprimer objavljal na youtube? zvok bi snemal z cubase, video pa z nekim fotoaparatom. kako pa pol to združiti, da bo kompatibilno? z katerim programom?

Ploki
Uporabniški avatar
doniral 2012
doniral 2012

Kraj: Velenje-LJ

Odgovor Objavljeno: 19 Sep 2013, 09:59 

ma mislim da ima cubase neke omejene možnosti združevanja slike in zvoka, a nima?
"Replace video with audio" al nekaj takšnega.

drugače lahk uporabiš tud windows movie maker.

seveda če hočeš več pa premiere pro
(Here to disappear.)

Hammy
Uporabniški avatar
vzhajajoča zvezda

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 21 Sep 2013, 22:17 

Posnemi kar hočes v Cubase, potem pa posnemi video kako igraš ta posnetek. To je sicer fakeanje, in se nekateri ne strinjajo s to prakso, ampak je najbolj učinkovita metoda.

Potem si pa ubodi nek software za video editat, imaš polhn izbire, enostaven je Vegas, malce bolj zahteven je Adobe Premiere. Jaz sicer delam z Vegasom, ampak mi je malce žal da se nisem Premiera naučil zdaj ko hočem nekaj več v videih.

Potem pa samo importaš video, importaš tisto iz Cubasea, zamenjaš audio (in ga poravnaš seveda), render in je to to.

Bipo Larni
Uporabniški avatar
Surf kavboj

Kraj: Celje

Odgovor Objavljeno: 22 Sep 2013, 00:35 

Če lahko dobiš Cyberlink Powerdirector, ga priporočam. Je enostaven in dokaj intuitiven. Ima špure za avdio in video. Svoj video daš na video špuro, avdio iz Cubasea daš na avdio špuro, zvok na video špuri daš na 0, pa maš. Program še naredi rendering (to zna kar trajat), lahko pa ti po končanem renderingu video še avtomatsko naloži na YouTube. Luštna reč, pa deluje.

Ko se mi še to ni ljubilo, sem zvok iz snemalnika peljal direkt v fotoaparat, s katerim sem snemal video. Če so leveli v redu in glasba ni prezahtevna, deluje. Pa še sinhronizacijo zvoka in slike maš 100% :).

4 prispevkov • Stran 1 od 1

Pojdi na: