*
designed by Viva La Echo

43 prispevkov • Stran 3 od 31, 2, 3

jocojur
Uporabniški avatar
Ima vse v prstih

Kraj: Tamo negdje daleko

Odgovor Objavljeno: 05 Jul 2008, 00:21 

Bipo Larni napisal/-a:
irenej napisal/-a:
Šit, a si predstavljate, kaj bi naredili, če bi vas Gilmour pa Clapton vprašala za pot do najbližje gostilne?

Verjetno bi mislila, da sem pobegnil iz lokalnega centra za umsko in govorno močno prizadete :).
Enkrat sem Ali Ena srečal na cesti (samo mimo je šel), pa nisem bil fan, ne maram ga preveč, sploh ne vem, če se tak prav ime napiše, ampak možgani so mi takoj prešli v "oooo, slavna osebnost - dejmo bremzo na IQ pa slinavke v overdrive..." način delovanja. Sem si rekel WTF? Sej je samo Ali, ampak možgani pa v kašo. Isto, ko sem srečal Đurota.
Od takrat me zanima, zakaj ljudje velikokrat čisto poblesavimo, če srečamo nekoga slavnega, pa tudi če nam sploh ni všeč. Učinek je močan, izrazit, milijonkrat preizkušen, edino mi ni jasno, od kod se vzame in čemu bi naj služil. Ve kdo kaj več o tem?

Tebe pa to res močno prizadene, Gilmour pa Clapton bi tudi pri meni izzvala enak efekt mokrenja po bradi, "ali Đuro bolan, pa on je naš, šta tu ima da se sliniš, priđeš mu lijepo i pitaš ga, ima li da ti da za jedan burek i to je to, pa kad dobiješ taj burek, tek se onda sliniš". :mrgreen:
Say NO to ACTA

Borut
Uporabniški avatar
doniral2010
doniral2010

Odgovor Objavljeno: 05 Jul 2008, 10:32 

laughhard

mash
Uporabniški avatar
terasna legenda

Odgovor Objavljeno: 05 Jul 2008, 23:08 

Skoz spodnjo idrjo sta mogla prit ja, pa tud čez godovič pa potem skoz dolenjo trebušo icon_e_biggrin
To sm zvedu od "tašče", ona pa od družine k majo načez Villo noblesso. To je pa tista hiša z apartmaji v kateri sta bla oba gospoda. Sej drgač je kr luštno tam, samo kako je pa Gilmour izvohu ta kraj pa pitaj boga... icon_e_biggrin

mash
Uporabniški avatar
terasna legenda

Odgovor Objavljeno: 05 Jul 2008, 23:21 

Bipo Larni napisal/-a:
Verjetno bi mislila, da sem pobegnil iz lokalnega centra za umsko in govorno močno prizadete :).
Enkrat sem Ali Ena srečal na cesti (samo mimo je šel), pa nisem bil fan, ne maram ga preveč, sploh ne vem, če se tak prav ime napiše, ampak možgani so mi takoj prešli v "oooo, slavna osebnost - dejmo bremzo na IQ pa slinavke v overdrive..." način delovanja. Sem si rekel WTF? Sej je samo Ali, ampak možgani pa v kašo. Isto, ko sem srečal Đurota.
Od takrat me zanima, zakaj ljudje velikokrat čisto poblesavimo, če srečamo nekoga slavnega, pa tudi če nam sploh ni všeč. Učinek je močan, izrazit, milijonkrat preizkušen, edino mi ni jasno, od kod se vzame in čemu bi naj služil. Ve kdo kaj več o tem?

Si že srečal Georga Busha? Je bilo isto? =) Vsaj pri meni bi blo.
Bipo Larni, sej vem kaj hočeš povedat. Se pa sprašuješ res zanimive stvari. icon_e_biggrin Mogoče ve kakšen psiholog kaj več o tem.

jocojur
Uporabniški avatar
Ima vse v prstih

Odgovor Objavljeno: 05 Jul 2008, 23:48 

mash napisal/-a:
....samo kako je pa Gilmour izvohu ta kraj pa pitaj boga... icon_e_biggrin

Poslušal je Avsenike: Slovenija, od kod lepote tvoje :?: :mrgreen:
Say NO to ACTA

Borut
Uporabniški avatar
doniral2010
doniral2010

Odgovor Objavljeno: 05 Jul 2008, 23:54 

mash napisal/-a:
Skoz spodnjo idrjo sta mogla prit ja, pa tud čez godovič pa potem skoz dolenjo trebušo icon_e_biggrin
To sm zvedu od "tašče", ona pa od družine k majo načez Villo noblesso. To je pa tista hiša z apartmaji v kateri sta bla oba gospoda. Sej drgač je kr luštno tam, samo kako je pa Gilmour izvohu ta kraj pa pitaj boga... icon_e_biggrin

ko bi vedel v katerem avtu sta bi se na sredo ceste ulegel. Sicer ne vem zakaj. Nekaj bi si že izmislil laughhard

crush
terasna legenda

Kraj: Goriška

Odgovor Objavljeno: 01 Maj 2009, 11:38 

Da obudim malcek to temo:

ce kdo se ni videl: David Gilmour - Fat old sun iz Remember that night (Royal Albert Hall Concert)

Prijetno gledanje :shock:

ps: ce se vam ne ljubi gledat preskoc'te na 3:30, ko se zacne solo (ceprav vam tega ne priporocam)

uros55
Uporabniški avatar
muzejski primerek

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 02 Maj 2009, 10:42 

temu jst pravim filing icon_e_surprised

[Beast]
Uporabniški avatar
živa legenda

Kraj: LJ

Odgovor Objavljeno: 21 Maj 2009, 15:02 

Zakon komad. Zakon solo. Zakon plata. Atom heart mother kicks ass!

Pites
predskupina

Odgovor Objavljeno: 24 Maj 2009, 14:53 

Wow tale Fat Old Sun solo je pa res fantastičen!

Gilmour ma res fantastičen feel' za igranje.

crush
terasna legenda

Kraj: Goriška

Odgovor Objavljeno: 26 Maj 2009, 08:25 

Priporocam vam ogled celotnega koncerta. Gor je se kar neki bonbonckov - SOYCD, kjer prvo polovico komada je samo Gilmour na kitari in vokalu, pa Comfortably numb z Davidom Bowiejem.

Lp :punk:

merk
Uporabniški avatar
kitarski heroj

Kraj: Murska Sobota

Odgovor Objavljeno: 26 Avg 2013, 23:45 

ko bom velik, ...
http://youtu.be/0n7Xth6BVSM

jocojur
Uporabniški avatar
Ima vse v prstih

Odgovor Objavljeno: 26 Avg 2013, 23:57 

crush napisal/-a:
Da obudim malcek to temo:

ce kdo se ni videl: David Gilmour - Fat old sun iz Remember that night (Royal Albert Hall Concert)

Prijetno gledanje :shock:

ps: ce se vam ne ljubi gledat preskoc'te na 3:30, ko se zacne solo (ceprav vam tega ne priporocam)

Vse pet, samo Strat mi pri njemu lepše poje, tule je bil bolj Keith Richards sound kot tipično Gilmour zogaglava
Say NO to ACTA

43 prispevkov • Stran 3 od 31, 2, 3

Pojdi na: