*
designed by Viva La Echo

38 prispevkov • Stran 1 od 31, 2, 3

filko_guitarist
reverb fanatik

Kraj: Tam na križiču levo...

Odgovor Objavljeno: 25 Maj 2006, 20:04 

Pomojem odličen glasbenik:kitarist basist bobnar in vokalist. to je lahko dokazal s svojim koncertom v ljubljani kjer sem zelo užival mislim da je baptism eden izmed najbpljših albumov. Kot veste je skoraj cel album ustvaril sam (mislim na glasbila) nič razpište se :D

LP Filko
Slika

Dayser
Uporabniški avatar
gospodar strun

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 25 Maj 2006, 20:13 

jz bi ga tudi označu kot zelo kvalitetnega glasbenika, najbolša komada sta mi american woman pa fly away.
to da je tak multiinštrumentalist me preseneča zato mu dam še večji rešpekt.
veseu sem tudi da se nkol ni vrgu u kšne komercjalne vode. očitam mu pa edin to da učasih dobom filing k da se on dela nekakšnga jimija hendrixa 21. stoletja :roll: a je še kdo to opazu, al sm sam jz?

sm zamudu koncert v Lj in mi je žal :(

filko_guitarist
reverb fanatik

Kraj: Tam na križiču levo...

Odgovor Objavljeno: 25 Maj 2006, 20:24 

lenny hendrix:D
nisem nikol opazu

koncert pa je bil res super
Slika

dissident
Uporabniški avatar
reverb fanatik

Kraj: Celje

Odgovor Objavljeno: 25 Maj 2006, 20:24 

Men se pa ta njegov "multiinstrumentalizem" ne zdi takšna umetnost, kaj pa je to tist bas pa bobne, ki jih ma on na platah poleg kitare in vokala še zašpilat pa posnet (vsaj kar sem jaz slišal), bolj bi me impresioniralo da bi basist vse to naredil :D. To soliranje se mi zdi prej antipatično, rajši mam bende s polno identiteto. Mi je pa vseeno par njegovih komadov kar všeč

FelX
Uporabniški avatar
Administrator

Kraj: Celje, knežje mesto

Odgovor Objavljeno: 25 Maj 2006, 20:26 

Bolj mu ocitajo, da so vse zadeve pri njem ze nekako bile slisane - da ni inovativen, da kopira ipd. Nikoli nisem bil poseben fan, mi je pa muska v osnovi vsec.

Naj komad mi je Always on the run, s Slashem :D

Bor H
one man band

Odgovor Objavljeno: 25 Maj 2006, 20:37 

Men je fajn kaj naj rečem, po koncertu sm še par komadov vzljubu. Sam mal ne prenašam kakih komadov ala Again. Mi je pa definitvno Where Are We Running ostal v posebnem spominu po začetku koncerta...NORO! Ma pa za moj okus dobre hite ampak slabe albume, po MOJEM mnenju.

JohnsonVoltage
Uporabniški avatar
Mod from Hell™
Mod from Hell™

Odgovor Objavljeno: 25 Maj 2006, 20:37 

Tud men ni ravno napacen. Tisti, ki mu ocitajo cudno soliranje bi morali kdaj dobro preposlusat solazo iz If you can't say no. Preprosta, ampak mi pozene dlake po konci vsakic, ko jo slisim.
Enkrat sem v enem dokumentarcu o Hendrixu slisal: You probably may not have noticed, but Jimi was black. Se mi zdi, da kar enako velja za Kravitza, vsaj ob poplavi vseh moznih hip-hop afen in goril :D

uros.planinc
Uporabniški avatar
car na kitar'

Kraj: ce

Odgovor Objavljeno: 25 Maj 2006, 22:25 

men je lenny zelo dober
ka nj recem poznam njegove stare in nove stvari
in razen proti njegovemu poskusu plavanja v rnb nimam nic proti njemu

solaze se mi zdijo okusne,zanimive in poslusljive
disident: sicer sm velik fan seattleske scene ze od izida bleach, ampak razn jerrya noben grunger ni bil pravi kitarist, ne vzet tega osebno ;)

posluste:
the best of
:wink:

Borut
Uporabniški avatar
doniral2010
doniral2010

Odgovor Objavljeno: 26 Maj 2006, 07:54 

Kim Thayil?

jure
Uporabniški avatar
vzhajajoča zvezda

Odgovor Objavljeno: 26 Maj 2006, 10:11 

Za moj okus ma nekaj odličnih komadov, na splošno mi je pa zelo všeč plata Mama Said.
Drugač pa komad Where are we runnin', ki je itak zakon :D .

Aja, tudi meni se zdi podoben kot Hendrix.

uros.planinc
Uporabniški avatar
car na kitar'

Kraj: ce

Odgovor Objavljeno: 26 Maj 2006, 16:00 

Borut napisal/-a:
Kim Thayil?

8)

ja mas prav. v bistvu sm samo hotel rect da leny ni tk slab kitarist.

:)

kos
Uporabniški avatar
vintage član foruma

Odgovor Objavljeno: 26 Maj 2006, 16:37 

Ne, Lenny definitivno ni slab kitarist, in mislim, da ima velik filinga. Sej smo že brali na tem forumu, da dober kitarist ni nujno tisti, ki mu uspe iz kitare spravt 32 tonov/s :wink:
Kakorkoli že, tudi multiinstrumentalizem je stvar, ki ni enostavna, poleg tega pa zna odlično pet, kar ga postavlja pred večino "boljših" kitaristov! Če mene vprašate, zna malokateri od teh ljudi kej pametnega zapet, razen redkih izjem...
Kravitz pa je na Ljubljanskem koncertu odlično odpel, kljub počenmu glasu!

dissident
Uporabniški avatar
reverb fanatik

Kraj: Celje

Odgovor Objavljeno: 26 Maj 2006, 18:29 

uros.planinc napisal/-a:
disident: sicer sm velik fan seattleske scene ze od izida bleach, ampak razn jerrya noben grunger ni bil pravi kitarist, ne vzet tega osebno ;)

dissident napisal/-a:
To soliranje se mi zdi prej antipatično, rajši mam bende s polno identiteto

Haha, nehote manipuliram :D, pa si izustil uroš :evil: :D, s tem "soliranjem" mislim to, da lenny vse napravi sam in ne samo igranje kitare, nikakor ne mislim da lenny ni dober kitarist torej ;)

Glede grunga, tud js ob želji po kitarskih presežkih posežem po čem drugem, niti ni point tega. Glede cantrella bi se kr strinju, thayil je pa tak razred zase, se mi pa tud zdi mal nevmesno primerjanje teh kitaristov s kravitzem in tud pomen "pravega kitarista" je lahko relativen, pa smo spet tam (psst, kaj si mislu s tem uroš? :D, we're getting off-topic)

Jaco P.
Uporabniški avatar
bodoča legenda

Kraj: Brežice

Odgovor Objavljeno: 28 Maj 2006, 22:29 

dissident napisal/-a:
Men se pa ta njegov "multiinstrumentalizem" ne zdi takšna umetnost, kaj pa je to tist bas pa bobne, ki jih ma on na platah poleg kitare in vokala še zašpilat pa posnet (vsaj kar sem jaz slišal)

..ja jest isto rečem... nej si rajš nabavi enga oreng bobnarja, ki bo znal konkretno vdarit in ne sam igrat 4/4, pa bassista, da končno komadi malo zadihajo...pomoje bli komadi 100x bolš če bi to naredo, ker mi to njegovo eno in isto bobnanje na vseh komadih malo mori.. :?

aja..pa nigdar in nikoli ni Hendrix!!

ReTeP
Uporabniški avatar
vzhajajoča zvezda

Kraj: Bukovci, Ptuj

Odgovor Objavljeno: 29 Maj 2006, 14:09 

hmmm leni ima same taboljse bobnarje.Prej je imel Cindy Blackman zdaj pa igra Zoro in oba sta svetovno priznana bobnarja, ima pa pac tak istil glasbe, ki je pac na zalost enim vsec enim pa ne!
...::: Always on the run :::...

38 prispevkov • Stran 1 od 31, 2, 3

Pojdi na: