*
designed by Viva La Echo

120 prispevkov • Stran 6 od 81 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8

goran
car na kitar'

Kraj: Laško

Odgovor Objavljeno: 05 Mar 2010, 15:31 

Hvala za namig!Že vlečem dol :peace:

jago08
Uporabniški avatar
bodoča legenda

Kraj: Gornja Radgona

Odgovor Objavljeno: 05 Mar 2010, 16:31 

Jaz ne kapiram tega linka... mislim wtf???
Keep rockin'!

merk
Uporabniški avatar
kitarski heroj

Kraj: Murska Sobota

Odgovor Objavljeno: 05 Mar 2010, 17:45 

to ni aktiven link, ampak info.

link je to:

http://thepiratebay.org/torrent/5065367 ... ete_Series)

atilla
predskupina

Odgovor Objavljeno: 24 Dec 2010, 18:57 

A mogoče kdo ve kje bi lahko na netu našel naslednje filme?

Lemmy - The movie
Solidbodyes: The 50 year old guitar war
Turn it up (novi dokumentarec o kitarah s Kevinom Baconom)

Hvala za vnaprej!

goran
car na kitar'

Kraj: Laško

Odgovor Objavljeno: 24 Dec 2010, 20:51 

Na Lemmya boš moral še malo počakat,šele februarja izide na dvd-ju.Ostala dva pa tudi ne najdem na torrentih.

furc
reverb fanatik

Odgovor Objavljeno: 25 Okt 2011, 16:35 

a kdo ve če se da kje zloudat dokumentarec od Big foot mame-Tist dan v tednu?Ne najdem na netu.Slišal sem da se je vrtel na RTV.Me matra firbec

DifteR
reverb fanatik

Odgovor Objavljeno: 25 Okt 2011, 16:50 

The runaways pa še ni noben omenil!

ramone
Uporabniški avatar
bodoča legenda

Kraj: Cel(j)e!

Odgovor Objavljeno: 25 Okt 2011, 17:07 

za oboževalce ramonesov je tole obvezno:

the end of the century: the story of the ramones
too tough to die: a tribute to johnny ramone
one-two-three-four!

Sabbath_84
gospodar strun

Odgovor Objavljeno: 25 Okt 2011, 17:33 

furc napisal/-a:
a kdo ve če se da kje zloudat dokumentarec od Big foot mame-Tist dan v tednu?Ne najdem na netu.Slišal sem da se je vrtel na RTV.Me matra firbec

Jst sm iskal in nisem našel torenta... preveč sveža zadeva. na you tubu maš desetminutne izseke. drgač pa, men je tud žal da ga nisem takrt ko je bil na tv pogledal.
The pick of destiny...

atilla
predskupina

Odgovor Objavljeno: 26 Nov 2012, 23:20 

Pozdravljeni!

A ve kdo mogoče kje bi lahko našel enajsto sezono That Metal Show? Prvih osem sezon sem lahko gledal na youtube-u, pol so jo tam ukinili zaradi avtorskih pravic. Našel sem pa stran s torrenti, od tam sem pol potegnil deveto in deseto sezono. Enajste sezone pa več ni gori. Pa ne vem kje naj iščem!

Hvala!

marduk
Uporabniški avatar
gospodar strun

Odgovor Objavljeno: 05 Dec 2012, 01:36 

no bom tu nadaljeval offtopic iz največji lol na bolhi pa upam da pride do Metropolisa ;)

Metropolis napisal/-a:
Najbrž si si pogledal dokumentarec Headbanger's Journey...
...Pa ta niti ni švoh. Je kar lepo logično izpeljan. Priporočam. Razen, če si preveč "čru", potem se ti bojo scene z Norvežani zamerile. :mrgreen:

no danes sem pogledal omenjen dokumentarec. Prva misel je sicer bla, da zna bit res zanimiv glede na to, da je delo antropologa. No po parih minutah sem že vedel, da se stvar ne bo dobro končala, dost hitro postane jasno da vsa stvar ne preseže nekega navdušenca, ki lahko na račun "dokumentarca" pride do svojih idolov iz najstniških let. Pač glede na to kako začne s svojo antropološko raziskavo o metalu brez kakršne koli teze je edina dobra stvar v tem, da film vsaj okvirno razdeli na neka "poglavja" in ne zabrede v čisti kaos.
V svojem seciranju metala bi blo res boljše če bi opustil sub žanre kot so black in death ker več kot očitno je, da je privrženec heavy metala in se v tej točki, predvidevam da predvsem zaradi nerazumevanja dotičnih žanrov, dejansko distancira od določenih podzvrsti. Navrže par zanimivih dejstev kot naprimer da so Mayhem undergorund band, dodatne razsežnosti dobi film med prebiranjem besedil,...dejansko po vsem tem intervju z Gaahlom sploh ni več tolko bizaren :D

Pozna se da je ciljna publika ne metalska, sicer "laiku" da nek vpogled v vso stvar, predvsem v heavy metal; ostali žanri so postavljeni na stranski tir al pa so zaradi neznanih razlogov celo neomenjeni... recimo kje v zgodovini se je zgubil thrash?

Zaključek je tak kot pri ostalih dokumentarcih, dobil sem servirane Maidne in ostale mainstream bande, ki mogoče sploh niso več v domeni metala, o glasbi sem zvedel bore malo, še manj o ideologiji ki stoji zadaj.

Glede tega da bi se ti stvari zamerle... ne rabiš bit zelo "čru", dovolj je da nisi zaprisežen heavy metalec :D

Metropolis
Uporabniški avatar
od petručija ata

Kraj: Postojna

Odgovor Objavljeno: 05 Dec 2012, 09:44 

Sprejmem kritiko. ;)

Meni ni bil napačen. Podzvrsti je dandanes ogromno, ne moreš vseh zajet v dveh urah, niti ni smiselno. Ja, kje je thrash? Ja, kje je progressive, se strinjam. In še marsikaj... Ampak tip se je tukaj bolj posvetil koreninam, kar pa mislim, da mu je kar ok uspelo. Ideologije, ki stojijo zadaj pa je razdelal v drugem delu Global Metal, kjer se je posvetil etničnim razlikam metalcev po vsem svetu. Plus tega se je moral omejit na bende, od katerih je dobil intervju. Le zakaj ni Metallice noter? Misliš, da jih ne mara? Najbrž ni dobil intervjuja... ;)

Leon
Uporabniški avatar
stompbox freak

Kraj: Murska Sobota / Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 05 Dec 2012, 18:48 

Predvčeraj je izšel "Not Dead Yet" DVD, dokumentarec o Beckerju, ki še brca in komponira, kljub negibnosti zaradi bolezni ALS.
http://www.jasonbeckermovie.com/

Že čakam na evropsko izdajo, zaenkrat je na voljo samo v ZDA in VB.

Metropolis
Uporabniški avatar
od petručija ata

Kraj: Postojna

Odgovor Objavljeno: 05 Dec 2012, 20:52 

Uf, ja, že dolgo nazaj sem videl trailer... Špica!

metalmaster666
Uporabniški avatar
vzhajajoča zvezda

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor Objavljeno: 08 Feb 2013, 23:51 

http://www.youtube.com/watch?v=a1ThSi1wbqU

120 prispevkov • Stran 6 od 81 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8

Pojdi na: