*
designed by Viva La Echo

7 prispevkov • Stran 1 od 1

neal schon
živa legenda

Kraj: Kranj

Odgovor Objavljeno: 21 Jul 2014, 11:31 

Pozdravljeni!

Je kdo bil, ali ste vsi na dopustu? :lol:

Jaz sem bil in kot dolgoletnemu fan-u skupine Šank Rock mi je bilo seveda zakon!! Tako oder, (kjer je bilo v ospredju kar na glas!) organizacija in vse ostalo. Čeprav pravijo, da to ni več to, ampak meni je bilo všeč. Bor je trgal Ibaneza in mu seveda ni potrebno več ničesar dokazovati, da je eden najboljših. Tudi Matjažev vokal je ostal na odličnem nivoju. Pa seveda Cveto, legenda na basu. Odlično sta se vklopila bobnar (ki je tako ali tako bobnar da ga iščeš, prav tako nadomestni klaviaturist)
Kot češnja na vrhu torte pa seveda Steve Stevens - tip je car, itak! Na začetku so bile težave z njegovim Marshallom, potem pa so priklopili rezervo in je počasi šlo. Baje jih je malo zalili med popoldanskim nalivom. Skratka, zakon!
Upam, da je bila ta novica o "ekskluzivnem enem" koncertu le fora in da ponovno začnejo. In to brez Uranjeka seveda.

En mali posnetek, ki sem ga naredil s telefonom. Vem, video kvaliteta ni dobra, ampak važen je sound!!

https://www.youtube.com/watch?v=hCG_TFD ... YZ5mLv0v4A
Ducati Corse
Ducati Corse

Metropolis
Uporabniški avatar
od petručija ata

Kraj: Postojna

Odgovor Objavljeno: 21 Jul 2014, 13:03 

Jaz sem bil dan prej na Winery Dogs, v petek pa ni zneslo... Sem pa FUL vesel, da spet igrajo (verjamem, da ne bo samo pri enem koncertu ostalo)!!! Zuljana sem prav pogrešal na naših odrih. :kitarist:

Backstager
Uporabniški avatar
bodoča legenda

Odgovor Objavljeno: 21 Jul 2014, 13:21 

škoda,da ni kdo prej objavil,da sploh bo ta koncert

neal schon
živa legenda

Kraj: Kranj

Odgovor Objavljeno: 22 Jul 2014, 07:35 

Pa sej je bilo toliko reklame da je res ne bi mogel zgrešiti.
Jaz sem bil 14 dni prej na morju, sicer bi objavil in povprašal če kdo gre.

Zuljan? ja.....on pa je Šubi, ja. Njega smo pa pogrešali!
Ducati Corse

kenny
bodoča legenda

Kraj: Stari trg pri Ložu

Odgovor Objavljeno: 24 Jul 2014, 18:11 

bil tam vse 3 dni, prvi dan so me presenetili triggerfingerji (imo so boljše odšpilali kot winery dogs). Petek je bil zmagovalen, šank rocki so sekal res neverjetno. Je bila pa precejšna katastrofa v 10min ko se je uscalo. Hitelo se je pokrivat oder, vendar ni pomagalo saj je scalo is vseh strani odra iz zmočilo precej opreme. Na eni strani odra se je naredil na stranski strehi še lep vodni bazen, pod njim pa polno opreme... ...v soboto smo pa bolj kot ne pili (tako kot prejšnja dva dni pa še malo bolj) .

Metropolis
Uporabniški avatar
od petručija ata

Kraj: Postojna

Odgovor Objavljeno: 24 Jul 2014, 21:17 

Heh, ja... so pa dobre štorije okoli tega, da Stevensu zarad teh nevšečnosti ni delal feršt, drugi tudi ne, na tretjem ni delal FX loop, pa je vštekal majstr kabel, kitaro, jebeš efekte, pa GAS! :kitarist:

kitaramoz
Uporabniški avatar
vintage član foruma

Kraj: štajerska

Odgovor Objavljeno: 24 Jul 2014, 21:22 

Sem bil in uzival na koncertu, dan d sem zamudil ko sem prisel so ravno pripravljli oder za parni valjak pa tudi folk je ravno zacenjal prihajat...parni so lepo odigral tud sound je bil njihov, Hus-a ni bilo ampak je nov kitarist zelo lepo oddelal svoj del...sank rocki so nardili to kar sem pricakoval , cutiti je bilo tudi dobro energijo na odru mislim da se niso rekli zadnje...Steve je pa tudi uzival, fajn sound tak zdrav Lp+marshall sound tud dovolj ga je blo v Mix-u tko da za mene je bla kr uzivancija 1pokovka
Life's too short for playing modelers :) Guitar - cable - pedals - Tube Amp ;)

7 prispevkov • Stran 1 od 1

Pojdi na: