*
designed by Viva La Echo

66 prispevkov • Stran 5 od 51, 2, 3, 4, 5

Jackie
Uporabniški avatar
kitarski heroj

Kraj: Pohorje

Odgovor Objavljeno: 21 Maj 2013, 00:35 

Metropolis napisal/-a:
laughhard
Lih sma mela z drago o tem debato, ko sem ji skušal razložit prednosti (predvsem šraufanja) Roland GP 8... icon_e_confused laughhard

Ni ga boljšega ko ti uide kaki mini monolog o opremi pa vidiš izraz na njenem obrazu ki nedvomno pravi "Kaj te jaz sploh delam s tabo" laughhard

No ja ok malo sva zašla - nauk zgodbe, če maš rack MIDI preamp boš deležen grdih pogledov svojih najdražjih :lol:

[Beast]
Uporabniški avatar
živa legenda

Kraj: LJ

Odgovor Objavljeno: 21 Maj 2013, 04:13 

Jaz sem dolgo časa kolebal med Quadom in Triaxisom. Quad nima MIDI-ja, Triaxis nima tube spring reverba. Zdaj imam že 6 let Quada in se mi zdi odsotnost MIDI-ja manjši minus kot odsotnost tube spring reverba. Je pa kombinacija 2:90/Triaxis lažja za prenašat okoli, tako da še vedno razmišljam o njej. Morda se mi bo poleti želja uresničila, pa bom dobil svoj custom tube spring reverb z MIDI podporo in bom lahko sestavil rack, ki ga bom lahko sam prenašal okoli :lol:

tsarrock
vzhajajoča zvezda

Odgovor Objavljeno: 22 Maj 2013, 15:41 

Kakšne so pa cene rabljenih (npr Rocktron Voodu Valve...)?

Ibanez RG
Uporabniški avatar
vzhajajoča zvezda

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 25 Maj 2013, 10:25 

Mas tri variante VooDu-jev (v bistvu se razlikujejo v glavnem po izgledu sprednje plosce), cene so pa od 200 - 300 eur rabljenih.

Metropolis
Uporabniški avatar
od petručija ata

Kraj: Koper

Odgovor Objavljeno: 13 Jul 2013, 05:29 

A je ta razlika res sam kozmetična? V čem je finta, da sta ta 2 tako poceni? http://www.bolha.com/iskanje?category=& ... t0=Iskanje

Ibanez RG
Uporabniški avatar
vzhajajoča zvezda

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 14 Jul 2013, 00:12 

Iskreno tocno ne bi vedu, mislm pa da majo vsi enake funkcije nastavitev pa moznosti vklapljanja pa to, pri nakupu je treba bit pozoren na vse potenciometre ker tud tile "neskoncni" potlni (nvemkukosejimelektrostrokovnoreče) znajo preskakovat za eno al pa dve funkciji v nastavitvah, parametrih... Pr men je ze tko. Sam sej ni krize, dela pač. Nej omenm da so za soliste te preampi od Rocktrona ful hudi, tko lepo se da spilat na visokih strunah pa tremolo scene delat... Ful izi se harmoniki delajo. Pa vse je treba zadi probat ce dela midi pa te scene, lohk midi ne dela pa je dal cenej, jbg... Sicer tko - moj je On-Line verzija pa na istih nastavitvah z zadnjo Mirror-Black-Blue ne delata enako. Še to, zadnjic sm odprl vseh 40 vijakov in zamenju JJ tamalo lampo z TungSol ampak je JJ bols delala, vec ojacanja ma pa bolj ziv sound ma od TungSol. No, ni tko da ena lampa dela v vseh ferstih enako. So razlike, tle dela tko, v unm pa drgac.
Mah odkar mam Meta Zone pa Metal Core direkt v koncno ustekana sm use preampe domov nesu. Res. Fak to poka.

66 prispevkov • Stran 5 od 51, 2, 3, 4, 5

Pojdi na: