*
designed by Viva La Echo

99 prispevkov • Stran 1 od 71, 2, 3, 4, 5 ... 7

Ech0
Uporabniški avatar
doniral2010
doniral2010

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 10 Dec 2010, 11:24 

Tema je namenjena objavi kontaktnih podatkov o morebitnih vadbenih prostorih, ker vsi vemo da je to večni problem slovenskih bedov, ki ne najdejo ustreznega prostora:
Navajam primer kako napišite podatke o kontaktu in prostoru/lokaciji/... da bo pregledno, ko bo kdo iskal kak kontakt:

Kraj: Ljubljana, Moste, tržnica
Število vadbenih prostorov: 3
Velikost: 35m2
Oprema: je že v prostoru (1x set bobnov, 1x kit. ojačevalec, 1x bass ojačevalec), sabo se prinaša kitare, kable, efekte, činele, sner, pedalko.
Možni dnevi: od PON do PET
Vadben čas: 3ure/bend, od 17.00 do 23.00
Kontaktna oseba: 041-XXX-XXX, Matevž
Opombe: Prostor ogrevan, brez vlage, v pritličju, varovan z alarmom!

Za proste termine, se pa povpraša direktno preko kontakta, ker se te redno menjavajo in bo s tem bolj pregledno!
Za vse popravke oz. updejte mi pišite na ZS ali viva.la.echo@gmail.com

NAVETI BENDOM, kje vse še iskati vadbeni prostor:
Prispevek o vadbenih prostorih v LJ in okolici, govorijo bendi http://bit.ly/souvizija_video_refleksije
Zadnjič spremenil JohnsonVoltage, dne 11 Dec 2010, 00:09, skupaj popravljeno 6 krat.
OPOZORILO: Podatke objavljate na lastno odgovornost!

Ech0
Uporabniški avatar
doniral2010
doniral2010

Odgovor Objavljeno: 10 Dec 2010, 11:34 

Kraj: Ljubljana, Vižmarje
Število vadbenih prostorov: 2
Velikost: 20m2
Oprema: 1x set bobnov je že v prostoru, sabo se prinaša kitare, kable, efekte, činele, sner, pedalko, svoje ojačevalce se lahko pusti v prostoru.
Možni dnevi: od PON do NED, vse dni v letu
Vadben čas: od 20.00 ure dalje, 1 bend na dan
Kontaktna oseba 031-404-942, Vlado (uporabnik foruma: blender)
Opombe: Prostor ogrevan, brez vlage, izoliran, istočasno lahko igrata dva benda!
Who the fuck is Mr. VonTone?
Zadnjič spremenil Ech0, dne 10 Dec 2010, 20:25, skupaj popravljeno 1 krat.

Julka`s place
terasna legenda

Odgovor Objavljeno: 13 Jan 2011, 22:05 

Oddam prostor za vaje!

Kje: Ljubljana Bežigrad
Število prostorov: 1
Velikost: 31 m2
Opreme: bobni Gretsch, centralno ozvočenje Yamaha MSR 400, mešalna miza Allen % Heath, s seboj se prinaša sner, činele, kitarein ojačevalce
Termini: vsak dan dopoldne od 9-14, popoldne od 14-19, zvečer 19-24
Kontakt: Julij 041 718 852 ( uporabnik Julka`s place)
Opombe: prostor je nov, izoliran, topel, suh, varovan z alarmom. V svojem terminu si v prostoru sam! K prostoru spada tudi predprostor 10 m2 in lasten wc!

4 stringKipar
one man band

Kraj: Celje

Odgovor Objavljeno: 21 Jan 2011, 19:13 

Decilence oddamo prostor za vaje!

Kje: Celje za železniško postajo
Velikost: dobrih 30 m2
Oprema: Ojačevalce in bokse prinesete svoje, za bobne in centralno ozvočenje se bomo dogovoril.
Termini: Kadarkoli oz. po dogovoru z nami (Decilence). Ponavadi mamo vaje ob petkih proti večeru, sobotah, včasih tud ob nedeljah popoldne, med tednom pa je plac večinoma popolnoma prost.
Kontakt: Žiga 031 657 763
Stroški: 50e na mesec za cel band. Vsakih par mesecev je treba doplačat par evrov za elektriko.
Opombe: Plac je opremljen, varen (dvojna vrata) ne smrdi, je deloma zvočno izoliran (dodatno ga bomo izoliral v naslednjem tednu), ima dve veliki okni, ki se ju da celo odpirat, kar pomeni svež zrak in sončno svetlobo neposredno v plac, je ogrevan in ima pripadajoča parkirišča. V placu se ne kadi in na sploh mamo radi da je relativno čist (pa ne tako zelo, da se lahko je s tal :) ) Ima tudi odlične sosede, pa tud mi (Decilence) smo fajn dečki :D Super plac v glavnem!
Lp, Kipar

Julka`s place
terasna legenda

Odgovor Objavljeno: 06 Feb 2011, 13:49 

Evo, naš studio je dokončan. Prvi bendi so že špilali in so vsi navdušeni. Tekom meseca se bo poštimala še akustika s penami in trapi. Za vse, ki še niste čisto prepričani ali bi poklicali in prišli pogledat, pa dam nekaj slikic.

Ok, očitno sem še malo za cajtom in nimam pojma, kako bi pripel slike :oops:

Torej, za vse, ki jih zanimajo slike, naj si jih ogledajo na bass forumu. Tja sem jih znal dati. :P

LP Julij

zvitorap
bobnar

Kraj: lj

Odgovor Objavljeno: 20 Mar 2011, 20:47 

pa a lahko prosim zraven napišete še kolikšna je cena najema, da ne bomo rabl klicat vsakega posebej..

Ech0
Uporabniški avatar
doniral2010
doniral2010

Odgovor Objavljeno: 21 Mar 2011, 00:21 

Se mi zdi nepotrebno, saj če te ostale info o placu prepričajo, sigurno ne bo cena spremenila tega mnenja, ker so povsod enake, odvisno je tudi od št. zakupljenih terminov!

zvitorap
bobnar

Kraj: lj

Odgovor Objavljeno: 21 Mar 2011, 00:51 

80€ na mesec in 50€ na mesec lahko verjetno pri marsikomu spremeni izbiro...
(hint: cene niso povsod enake)
če je odvisno od števila zakupljenih terminov pač napišeš 60€-80€ na mesec.

Ech0
Uporabniški avatar
doniral2010
doniral2010

Odgovor Objavljeno: 21 Mar 2011, 09:21 

Že na enemu drugemu forumu je bilo preveč tega nepotrebnega napisanega.

Mislim, da je fer do vseh, ki oddajajo plac da preprosto pokličeš. Se je že našel vedno nekdo, ki je imel potem komentarje glede na ceno pa vsi vemo, da je težko najti prostor za vadit tako, da dvomim da bo vašemu bendu težko skupaj nabrati dodatnih 30€ za prostor (ki bo verjetno več ponujal kot pa tisti za 50e) ali pač! Pokliči te 3 št. in se prepričaj!

Julka`s place
terasna legenda

Odgovor Objavljeno: 21 Mar 2011, 15:48 

Živijo!

Če je debata okoli cene za moj plac, se strinjam z vsemi. Res je, cena ni povsod enaka, saj tudi prostori niso enaki. Ne moreš pričakovati, da bo majhen, važen, nevarovan prostor imel isto ceno kot prostor, ki je nov, varovan, izdelan kot studio. Res je moja cena nekoliko višja, kot pri ostalih, ampak k meni prideš kot v dnevno sobo in še vsak, ki je plac prišel pogledat, je vzel termin. Je pa tudi res, da vas veliko gleda bolj na ceno kot na celotno ponudbo. Večina vas očitno še vedno raje plača 20 evrov manj, pa se potem pritožujete, da vam zginevajo kabli, bobni v ušesih zaradi neurejene akustike ali pa si zaradi vlage po 2 letih kupujete nove feršterkerje. ker so ta stari zanič. Ko potem potegneš črto, ugotoviš, da je ta poceni plac še prekleto drag.

Ampak, to je pač vaša odločitev.

Na netu je moja kontaktna številka in kdor me pokliče izve še morje drugih, prav tako pomembnih informacij, in ne samo ceno. Kdor pa mi napiše zs, mu pa tudi odgovorim.

LP
Julij

Ech0
Uporabniški avatar
doniral2010
doniral2010

Odgovor Objavljeno: 21 Mar 2011, 15:54 

...
Skratka tu naj s objavlja samo konkretne informacije v obliki dejstev (glej 1. post za primer), ki jih lastniki placov želijo posredovati, vsakemu se pa seveda pripiše kontakt v primeru dodatne poizvedbe glede cene, točne lokacije, zasedenosti terminov, itd. in s tem prispevamo k preglednosti te teme! policaj_

4 stringKipar
one man band

Kraj: Celje

Odgovor Objavljeno: 07 Jul 2011, 14:01 

Naš plac je še vedno na voljo, je pa par sprememb od zadnjega oglasa, predvsem zato, ker je plac doživel temeljit facelift :)

Kje: Celje za železniško postajo
Velikost: dobrih 30 m2
Oprema: Ojačevalce in bokse prinesete svoje, za bobne in centralno ozvočenje se bomo dogovoril.
Termini: Kadarkoli. Trenutno v placu ni nobenga banda, ki bi redno imel vaje, zato je plac večinoma skoz prost.
Kontakt: Žiga 031 657 763
Stroški: Mesečna najemnina za plac pride 100e, deli se pa glede na to kulk nas je notr. Če sta notr dva banda (kar je popolnoma izvedljivo, ker plac ogromen), pride cca 12e na enga, na mesec.
Opombe: Plac je opremljen, popolnoma zvočno izoliran (akustična pena), s popolnoma novo električno napeljavo z notranjimi varovalkami in ločenim, samostojnim števcem za elektriko, ima dve veliki okni, ki se ju da celo odpirat, kar pomeni svež zrak in sončno svetlobo neposredno v plac, je ogrevan in ima pripadajoča parkirišča. U bistvu je bolj kot plac pravzaprav studio. V placu se ne kadi in na sploh mamo radi da je relativno čist (pa ne tako zelo, da se lahko je s tal :) ) Super plac v glavnem pa še zelo ugoden je.

Kličte!
Lp, Kipar

Julka`s place
terasna legenda

Odgovor Objavljeno: 08 Avg 2011, 22:14 

Živijo, spet se oglašam.

Zadeva je taka: v našem studiu je prišlo do nekaterih sprememb, pa bi vam jih rad spet predstavil.

Doživel je totalni face lift, tako da je sedaj še bolj cool

Akustika bo tudi kmalu poštimana v nulo ( bass trapi in pene ).

Na razpolago je poleg že naštetih stvari ( bobni Gretsch, 12 kanalna mešalka Allen & Heath, centralno ozvočenje ) na voljo tudi stojalo za kitare, stojalo za note oz. besedila, 4 mikrofoni na stojalih, 4 tapicirani barski stolčki in še kakšna malenkost bi se našla.

Vaše ojačevalce lahko puščate v placu, so popolnoma na varnem ( celoten objekt je poleg mojega alarma varovan tudi fizično z varnostnikom 24 ur na dan ).

V placu je poleti ventilator, pozimi pa radiator, tako da je tudi za to poskrbljeno.

Termini so spremenjeni in sicer: dopoldne od 10-14, popoldne od 14-18 in zvečer od 18-22.

Cena 5 evrov na uro, oz. zakup enega termina na mesec ( 4-5 vaj ) je torej 80 evrov.

Naj še povem, da je v predprostoru tudi hladilnik, da je v wc vedno dovolj papirja in da je za umit vedno topla voda ( ok, malo šale ne škodi ).

Za več informacij sem še vedno na voljo na tel. 041 718 852

LP
JUlij

simpi
bobnar

Odgovor Objavljeno: 31 Okt 2011, 19:45 

Živijo

Mene pa zanima, na podlagi česa se z bendi odločate, v kateri plac boste šli vadit. Najbrž bomo tudi sami kmalu ostali brez placa, pa me zanima, na kaj naj bomo še posebej pozorni.

Kakšne imate ostali izkušnje, kje špilate, kaj imate na razpolago tam, koliko plačate in podobno. Oz. katere place priporočate in katere odsvetujete.

Saj vem, da enostavno lahko pokličem tistih par številk in vprašam ljudi, ki prostor oddajajo. Ampak raje bi slišala informacije iz prve roke, to je od tistih, ki te prostore uporabljate.

Upam, da nisem preveč zahtevna.

Pa pa

Julka`s place
terasna legenda

Odgovor Objavljeno: 02 Nov 2011, 23:49 

Živijo

Za vse tiste, ki jih zanimajo prosti termini:

Od pon do čet:
- dopoldne: dogovor s saksofonistom, ki vadi pri meni
- popoldne: dogovor z nami ( torek običajno zaseden, četrtek prost, ostalo dogovor )
- zvečer: četrtek prost, ostalo zasedeno

Pet, sob in nedelja:
- sobota popoldne zasedena, ostalo prosto

LP

99 prispevkov • Stran 1 od 71, 2, 3, 4, 5 ... 7

Pojdi na: