*
designed by Viva La Echo

127 prispevkov • Stran 9 od 91 ... 5, 6, 7, 8, 9

merk
Uporabniški avatar
kitarski heroj

Kraj: Murska Sobota

Odgovor Objavljeno: 08 Okt 2016, 00:14 

constant mesh, član foruma.
da se ne ponavljam: vse kar je bilo servisirano pri njem, zasluži oceno čisto 10 - od kontakta, upoštevanja želja do (kar je najpomembnejše) same izvedbe.
moje maksimalno priporočilo!!!

Leon
Uporabniški avatar
Slin
Slin

Kraj: Murska Sobota / Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 08 Okt 2016, 00:20 

"komu se še kaj vozi kitare v okolici Lj"

constant mesh je v LJ?
Slika Slika

For
Uporabniški avatar
bodoča legenda

Kraj: Jesenice

Odgovor Objavljeno: 08 Okt 2016, 01:34 

Robi Rob napisal/-a:
conti res odsvetujem. cene in odnos in neke finte so narobe obrnen ta thumbsup

Sem tudi imel par srečanj z njim (sva se menila za eno kitaro) in sploh ne vem kaj naj rečem. Čuden vtis mi je pustil.
Ne vem pa kako dejansko dela. Enepar njegovih kitar sem pogledal, eno mi tudi zaupal za en dan, da sem probal.
Ne vem, ne vem ....nisem (nismo) bil(i) ravno navdušeni....nič posebnega. :roll:

merk
Uporabniški avatar
kitarski heroj

Kraj: Murska Sobota

Odgovor Objavljeno: 09 Okt 2016, 16:26 

zakaj ljubljana in okolica?
ali samo zato, ker je vse ostalo v tej vesoljni sloveniji "predaleč", ali samo zato, ker se smatra, da je samo v centru (in okolici) mogoče dobiti dobro tovrstno uslugo?
iz MS sem se dolgo vozil z ojačevalci, kitarami do LJ, KP, ..., pa mi ni bilo nikoli predaleč?!
sedaj, za razliko od takrat, so dobri serviserji tudi drugod! za svoj denar (in dobro uslugo) se pa odločiš, kot se sam želiš!

Robi Rob
Uporabniški avatar
reverb fanatik

Odgovor Objavljeno: 09 Okt 2016, 17:19 

ja no, daj bodimo realni. če živim v ljubljani, pa res ne mislim kitare vozit v mursko soboto za basic setup.

poleg tega pa sem že 26.julija (tega leta) poslal constant mesh-u zs sporočilo tu gor za refret moje gibson lp custom, pa še do danes ne dobil o od odziva nazaj

dobronamerna ideja: constant mesh lahko 1x mesečno pride v ljubljano, pobere naročila oziroma kitare, izda fakturo za prejeto blago, odpelje kitare, jih porihta in pripelje nato nazaj čez 1 mesec (ali neko drugo časovno obdobje). podobno kot to delajo murskosoboški šiviljci v ljubljani
Tukaj je prostor za vaš oglas

constant mesh
vzhajajoča zvezda

Kraj: MS

Odgovor Objavljeno: 09 Okt 2016, 18:26 

Robi Rob napisal/-a:
ja no, daj bodimo realni. če živim v ljubljani, pa res ne mislim kitare vozit v mursko soboto za basic setup.

poleg tega pa sem že 26.julija (tega leta) poslal constant mesh-u zs sporočilo tu gor za refret moje gibson lp custom, pa še do danes ne dobil o od odziva nazaj

dobronamerna ideja: constant mesh lahko 1x mesečno pride v ljubljano, pobere naročila oziroma kitare, izda fakturo za prejeto blago, odpelje kitare, jih porihta in pripelje nato nazaj čez 1 mesec (ali neko drugo časovno obdobje). podobno kot to delajo murskosoboški šiviljci v ljubljani

Se opravičujem. Ko si mi poslal sporočilo, sem bil tik pred dopustom in z obilico nedokončanih kitar. Komaj zdaj, ko sem pogledal sporočilo, sem se spomnil. Evo, dobiš odgovor v parih minutah.

Še enkrat sorry. Najbolj ziher je, da me kličete. Berem debate tule gor, ampak ne vsega sproti. Pa še po vseh ostalih kanalih me ljudje lovijo, tako da včasih ne folgam. ;)

Leon
Uporabniški avatar
Slin
Slin

Kraj: Murska Sobota / Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 14 Okt 2016, 10:42 

Kar se Contija tiče - sem mu dal samo enkrat poštimat kitaro, pred dvema tednoma, iz firbca. Cena višja kot pri Šinkotu, je pa nastavil setup zelo dobro (sedelca, oktave, trem, strune, truss rod, višina magnetov), 25€ (60's Classic Strat, truss vijak pri peti). Sem sicer navajen setupa, ki mi ga naredi Šinko (navsezadnje mi je že poštimal 30+ kitar), ampak sem tudi s tem setupom zaenkrat zelo zadovoljen. Kar se odnosa in konsistentnosti v kvaliteti tiče pa ne morem komentirat, ker bi rabil več izkušenj z njim. Je pa (vsaj zame) nedvomno alternativa v sili, ker mi je poštimal kitaro čez noč, naslednji večer pa sem jo že na špilu stestiral. :kitarist:
Slika Slika

127 prispevkov • Stran 9 od 91 ... 5, 6, 7, 8, 9

Pojdi na: