*
designed by Viva La Echo

47 prispevkov • Stran 4 od 41, 2, 3, 4

matrix
Uporabniški avatar
ata vsega kitarskega

Kraj: Cjele

Odgovor Objavljeno: 10 Feb 2009, 13:49 

Mislim, da tu neke globoke debate ni potrebne. Lampaši bodo še vedno zakon za velike odre.Ni ga lepšega kot do konca navit 100w Marshall. Vendar to ne pride v poštev v majhnih klubih. Že v Križankah npr. na Whitesnake je bil sound preveč na glas za tako majhen plac. S tako opremo je treba špilat na večjih prostorih. Za igranje doma meni čisto lepo zadošča LINE6 ledvička, da dobim Marshall zvok. Je pa res treba velik tweekanja, da se dobi zvok, ki ga želiš. Sam imam pred ledvičko BOSS GT5 , ki ima analogne preampe. Uporabljam samo malo kompresorja ter kak rahel overdrive, da malo desteriliziram ledvičko. Skozi slušalke deluje kar prepričljivo. Nikoli pa ne bo noben modeling zamenjal lamp. Še najboljši približek je bila Zentera od Kettnerja, vendar ima pravo lampo. Je pa zame brez veze uporabljat lampaša,pa da ga maš odprtega na 1/3. Kot sem pa že rekel, je pa modeling primeren za doma ali studio, kjer se da na normalni jakosti dobit zvok navitega lampaša. Je pa seveda samo moje mnenje. Ker pa ima vsak posameznik svoj okus, način dojemanja.... nikoli ne bomo prišli do konca.
.... prog me like a Hurricane!

jocojur
Uporabniški avatar
Ima vse v prstih

Kraj: Tamo negdje daleko

Odgovor Objavljeno: 10 Feb 2009, 17:02 

Podpis pod tole!!! :peace:
Say NO to ACTA

47 prispevkov • Stran 4 od 41, 2, 3, 4

Pojdi na: