*
designed by Viva La Echo

8 prispevkov • Stran 1 od 1

berni
bobnar

Odgovor Objavljeno: 12 Jan 2009, 13:08 

TC electronic -- NOVA SYSTEM: ima kdo kako mnenje?

Kitajc
Made in China

Odgovor Objavljeno: 12 Jan 2009, 17:00 

Bil na prezentaciji v živo lansko pomlad na sejmu v Frankfurtu.
Nič pretresljivega, niti navdušujočega.

Le pošastno visoka cena....

satchie
Uporabniški avatar
gospodar strun

Odgovor Objavljeno: 17 Jan 2009, 01:03 

Imel na probi kakšnih 14 dni... Super zadeva, zelo easy za upravljati, vsak efekt se nastavi le s štirimi knofi. Multiefekt deluje na isto foro kot da imaš pedalčke, lahko pa tudi presete. Switchi imajo med sabo velik razmak, ko je kak prižgan sveti, da je vse še bolj pregledno. Efekti so TCjevsko kakovostni, imaš funkcije tap tempo, pa boost, analogni drive... Bolj easy 2 use multiefekta še nisem nikoli probal. Ta zadeva resnično lahko nadomesti pedalboard!

clapton
Uporabniški avatar
reverb fanatik

Odgovor Objavljeno: 30 Okt 2009, 19:04 

Kdo ga je še sprobal? Mene zadnje čase zanima, vendar bi me zanimala kot direktno v PA.
Kako bi se obnesel clean? Drive verjamem da je odličen (videl sem da ima Speaker simulator)

Kakršna koli info je dobrodošla...

puzzle
doniral 2012
doniral 2012

Kraj: mežica

Odgovor Objavljeno: 02 Apr 2010, 22:44 

pred kratkim sm dobu nova system. uporabljam ga pred jcm 800 enokanalnim kombotom (low input-clean).z eno besedo je zadeva the best, tako drajvi, kot efekti. zraven sm mel xoticov bb+, pa mu je tc čist dostojna konkurenca. super kompressor, ostali efekti pa so itak all I need.
Če kdorkoli rabi več efektov, različne delaye in podobno, je to super solucija za male pare. fajn je boost switch, level katerega se ga da sprogramirat za vsak preset posebej.
Pred kratkim sem imel spet kratek izlet v analogni sistem s pedalčki, a sem zravn skor izgubil živce, ker je bil vsakič drug sound, knofki se prestavljajo (na bb+ je vsak milimeter drug level), za zamenjavo sounda rabiš petkrat pritisnit, da ne govorimo o svinjariji, ki se nabira na pedalih...bla,bla,bla.zame:presets rule!!! ni boljšega kot samozavestno stopit na pedal in točno vedet kaj sledi...

sicer pa ne bi odpiral te debate, vsak ima svoj način in prav je tako.

Stevens
Uporabniški avatar
terasna legenda

Odgovor Objavljeno: 04 Apr 2010, 20:35 

ne vem zakaj eni pravijo da je cena visoka, pomoje ima nova system veliko boljše efekte, pa tudi drive kot pa naprimer pod x3 live, ki je še celo dražji, tako da bi raje rekel, da so druge stvari predrage ! pod x3 še nisem nikol imel samo sm skor da prepričan o tem :peace:

clapton
Uporabniški avatar
reverb fanatik

Odgovor Objavljeno: 21 Avg 2010, 14:22 

Jaz sem ponosen lastnik TC-ja...

lahko rečem da je top, tako za direkt v PA, kot pa v amp (dinamika še vedno prisotna, drivi pristni,...), cena pa ni pretirana: v audiopro sem dal 499€ (gotovina), in če gledam da je bil GT-8 nov nekaj takega...a res ni primerjave med njima. TC je v vseh pogledih boljši...

volk
Uporabniški avatar
Doniral 2011
Doniral 2011

Kraj: ilirska bistrca

Odgovor Objavljeno: 21 Avg 2010, 20:02 

zakon zadeva! Predvsem je kull da je pregleden in enostaven. To je to! simpl je ta nar ta bolše :wink:

8 prispevkov • Stran 1 od 1

Pojdi na: