*
designed by Viva La Echo

7 prispevkov • Stran 1 od 1

Leon
Uporabniški avatar
stompbox freak

Kraj: Murska Sobota / Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 06 Feb 2008, 23:22 

No, tega še nisem zasledil tukaj (BBE ima 3 črke, search ne deluje, ampak sem prečesaval poprek in počez pa nič).

Za začetek - zelo zanimivo, baje rekreacija Boss DM-2 :o
http://www.bbesound.com/products/stomp_ ... /index.asp

8)

Drugače pa vsi pedalčki:
http://www.bbesound.com/products/stomp_boxes/index.asp

irenej
živa legenda

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 06 Feb 2008, 23:48 

Jaz imam že nekaj časa BBE Orange Squash compressor, v primerjavi z ZZ efekti verzijo ima malo manj šuma, in več podna, ZZ je bolj treblast. ZZ ima not čip JRC4558, kot v originalu, BBE pa TL072 (sem ene 98% ziher, ne da se mi ga zdaj odpirat), sicer pa je to res fajn kompresor, na bridge+middle poziciji na stratu da totalen Sultans of swing zvok, pa tud za akorde oz. ritem je uporaben, sem ga mel 85% cajta na ON. Kot kaže pa bo šel od hiše, ker ma premočno konkurenco (Keeley Compressor ;)).
Zgleda da so pri BBE-ju par klasičnih vezij iz neta potegnili, pa naredili contemporary verzije starih stvari, pač menjali kakšen element, po mojih izkušnjah gre večinoma za spremembe na boljše.

butrus
Uporabniški avatar
doniral 2015
doniral 2015

Kraj: Lj

Odgovor Objavljeno: 07 Feb 2008, 19:04 

Mene zanima Supa Charger
Ga je kdo sprobal?

http://www.youtube.com/watch?v=BPFL0KsEEBw

j.
Uporabniški avatar
Doniral 2011
Doniral 2011

Odgovor Objavljeno: 20 Mar 2008, 11:45 

Nabavil sem mind benderja in moram povedat da sem super zadovoljen z njim res dober analogni chorus malo manj dober je vibrato efekt ampak tega bom ze ponucal iz vibroverba icon_e_wink.
Nakako sem se zapiknil v mind benderja ker me je spominjal na CE-1 ki sem ga imel vcasih, in mi je zal da sem ga prodal ampak zdaj sem nasel chorus ki mi je prav tako vsec edino kar bi si zelel je stereo output ampak saj ga nisem kaj dosti uporabljal. Tako da ce rabite dober chorus je Mind bender zelo dobra izbira,...
:kitarist:

Dackey

Odgovor Objavljeno: 07 Apr 2008, 19:57 

Prejšnji teden sem nabavil BBE Crusher (high gain distortion pedal). Čez vikend sem ga preizkušal in se mi zadeva čedalje bolj dopade. Poleg solidne cene ima že vgrajeno true bypas stikalo, zraven pa dobiš še 200 ma AC adapter. Skratka za ne preveč denarja kar veliko muzike.

Lucas
Uporabniški avatar
gospodar strun

Kraj: Istra

Odgovor Objavljeno: 07 Apr 2008, 22:31 

@Dackey: Bi se ti dalo kaj bolj podrobno povedati o tem pedalu? Kako je kaj za zvoke solaž ipd? Koliko ima kaj middlov?

Sicer mislim, da bom zaenkrat kar ostal na gain kanalu ojačevalca+eq, ampak morda pa bi vseeno pogledal še za kakšen pedal....

Thx,
Lp

Dackey

Odgovor Objavljeno: 08 Apr 2008, 20:21 

Hja težko ti rečem. Odvisno kakšen ojačevalec imaš sedaj in na kaj si navajen. Najbolje, da si na You tube pogledaš posnetke in presodiš sam. Za moje pojme jih ima dovolj, drugače pa ga sprovaj, ga imajo v Bamu (prej jih pokliči).

7 prispevkov • Stran 1 od 1

Pojdi na: