*
designed by Viva La Echo

48 prispevkov • Stran 4 od 41, 2, 3, 4

Helldragon
Uporabniški avatar
živa legenda

Kraj: Maribor

Odgovor Objavljeno: 02 Feb 2010, 19:25 

LOL :D

Hehe, tisto je blo res zabavno ja, mislim da luknje v steni niso bli glih veseli :lol:
Konec offtopica!! :P

Bezo
živa legenda

Kraj: Postojna

Odgovor Objavljeno: 19 Maj 2010, 00:13 

Do svojh komadov mam navadno odklonilen odnos icon_e_smile
Ko zadevo packam, mam navadno problem kako riffe spravit v celoto, ko se to reši se grem čudit svojim textopisnim umotvorom, ki so mi navadno skrajno nevšečni, ne vem, občutek mam, da so izrazi že preobrabljeni, besedilo samo pa se mi zdi bebavo. In potem vseskupaj spravim v celoto, ki mi je mogoče še celo všeč, potem na vajah razlagam kako sem si zadevo zamislil, itak vsak naredi potem svoj del po svoje. In ko je narjen mi ga je pa zakon igrat z bendom icon_e_smile
Ko slišim komad s kakega posnetka mi je včasih skrajno všeč, drugi skrajno trapast, odvisno od vremena I guess icon_e_biggrin

Sam ko pa vidim folk pod odrom k poje tvoj refren, al pa te prosijo če maš kak posnetk komada....takrat se pa fajn počutim icon_e_biggrin

LaughingSkull
Uporabniški avatar
bobnar

Kraj: Celje

Odgovor Objavljeno: 19 Maj 2010, 12:46 

KO je gotov, ga ene tri mesce ne morem poslušat. Potem pa se vsedem in ocenim a je to to kar sem hotel ali je za v smeti.
(napakice so najbolj boleče takoj, čez tri mesece se lahko zgovarjaš na stil ... :evil: ).

48 prispevkov • Stran 4 od 41, 2, 3, 4

Pojdi na: