*
designed by Viva La Echo

98 prispevkov • Stran 4 od 71, 2, 3, 4, 5, 6, 7

pero bass
Uporabniški avatar
živa legenda

Kraj: Novo mesto

Odgovor Objavljeno: 05 Sep 2008, 14:30 

če se tebi tako zdi (ki boš žico plačal) potem bo že držalo (čeprav mi ti magneti niso ravno všeč)
rabim 42 AWG žico, za dolžino se mi pa ne da računat, boš pa kr sam, upoštevaj, da je treba vsak coil navit z cca. 8000 navitji, ti maš humbucker, se pravi pomnoži to z 2
butrus napisal/-a:
Ninđa Pero Bass

antwone
bobnar

Kraj: celje

Odgovor Objavljeno: 03 Maj 2010, 12:35 

Imam fenderjev uglaševalec, ki je pred kratkim preprosto nehal delat. Zanima me kam/komu bi ga lahko nesel popravit in če se to sploh splača delat. Kaj menite?

Uglaševalec je pa fender lx-12
http://www.amprofmusic.cl/catalog/image ... 0LX-12.jpg

Bipo Larni
Uporabniški avatar
Surf kavboj

Kraj: Celje

Odgovor Objavljeno: 03 Maj 2010, 13:24 

antwone napisal/-a:
Imam fenderjev uglaševalec, ki je pred kratkim preprosto nehal delat. Zanima me kam/komu bi ga lahko nesel popravit in če se to sploh splača delat. Kaj menite?

Uglaševalec je pa fender lx-12
http://www.amprofmusic.cl/catalog/image ... 0LX-12.jpg

Nesi v Music Maxa, pa naj ti oni povejo, če se splača popravljat ali ne. Če je mala napaka, se ga splača popravit.

antwone
bobnar

Kraj: celje

Odgovor Objavljeno: 03 Maj 2010, 17:30 

Ok, hvala! Bom poskusil.

Dominjo
Uporabniški avatar
reverb fanatik

Odgovor Objavljeno: 16 Sep 2010, 15:36 

Nevem, če je vprašanje ravno za sem, ampak:
zanima me, če zadevo, ki se je pokvarila in je še v garanciji lahko neseš kar v trgovino kjer si to stvar kupil in je trgovina dolžna posredovat artikel na servis brez vsakih stroškov za kupca, ali te trgovina lahko zavrne in ti reče, da se sam obrni na servis, ker oni ne posredujejo zadev?
Ker našemu bendu se je zgodil ta primer: mešalka od behringerja(še v garanciji) se je pokvarila in ko smo jo nesli nazaj v trgovino, nam je rekel prodajalec, naj se sami menimo z uradnim serviserjem, ki pa je v mariboru...
Bi bil vesel, če mi lahko kdo na izzy pove kako te stvari tečejo :oops:
http://www.myspace.com/shutdoownband

JohnsonVoltage
Uporabniški avatar
Mod from Hell™
Mod from Hell™

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 17 Sep 2010, 23:07 

Načeloma garancijski list veže garanta in njegovo mrežo pooblaščenih serviserjev. Garancijo lahko uveljavljaš tudi pri prodajalcu. V vsakem primeru lahko pri prodajalcu uveljavljaš tudi stvarno napako.

To je teorija. Drugo je praksa. Tupemu prodajalcu lahko z zakonom mahaš pred nosom, pa ga ne boš premaknil..kolk se hočeš potem jajcat s prijavo na tržni inšpektorat je pa na tebi :)
Slika :: dirtswitch :: music is alive.

Dominjo
Uporabniški avatar
reverb fanatik

Odgovor Objavljeno: 19 Sep 2010, 13:29 

hvala :peace:
http://www.myspace.com/shutdoownband

Dejan.P
Uporabniški avatar
ata vsega kitarskega

Kraj: bogo za nogo

Odgovor Objavljeno: 21 Sep 2010, 09:56 

Pozna kdo kakšnega serviserja kitar na koroškem?... da bi res u nulo znal nastavit kitaro?

august
bobnar

Odgovor Objavljeno: 28 Okt 2010, 12:24 

28.10.2010

Ali mi lahko kdo pomaga, kako priti do mojstra MAGAJNE? Hvala lepa za pomoč! .....

pocast
bodoča legenda

Odgovor Objavljeno: 18 Jan 2011, 23:44 

Ker se velikokrat znajdemo v težavah in sami ne znamo pomagati našim inštrumentom, je treba poizkati strokovno pomoč.

To temo sem ustvaril zato, da se pove in primerja serviserje po sloveniji ( kvaliteta, dostopnost, prijaznost, cena...)
S tem bi lahko tudi opoziri na tiste serviserje ki naj bi bili slabši ( bral neko temo o Kosti, ki naj nebi bil preveč zanesljiv), ter na tiste ki so dobri.

Tko da če poznaste koga ki se s tem ukvarja in imaste z njim kakršne koli izkušnje na dan z besedo.

Jaz osebno imam izkušnje z:
-G. Šinkotom http://www.ton.si/ odličen, profesionalno opravi, prijazen, mogoče ma delavnico malo nedostopno oziroma "skrito" :D, cenovno tud kar vredu.

- Za servisiranje lampaša pa peljem k G. Trampužu http://www.trm-audio.si/ ravno tako kot G. Šinko super serviser.

Leon
Uporabniški avatar
stompbox freak

Kraj: Murska Sobota / Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 19 Jan 2011, 02:08 

Za to pa obstaja že kar nekaj tem v za to veliko bolj primerni izbi (Pogosto zastavljena vprašanja), ena od teh:
viewtopic.php?f=11&t=6036&start=0

pocast
bodoča legenda

Odgovor Objavljeno: 19 Jan 2011, 11:15 

Joj zingy a mi morš pokvart veselje :evil: , pa tolk lepo sem vse spisal :lol:

Sicer je tema bla bl mišljena kot primerjave serviserjev in njihovih storitev, ter svetovanje in odsvetovanje le teh. Sam če je odvečna in ni interesa, naj se raj zaklene. :cry:

Leon
Uporabniški avatar
stompbox freak

Kraj: Murska Sobota / Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 19 Jan 2011, 12:53 

Whoops. :oops: Ampak če tema že obstaja, napišemo pač sem in jo s tako lepo spisanim postom narediš še boljšo :wink: :peace:

pocast
bodoča legenda

Odgovor Objavljeno: 19 Jan 2011, 22:11 

Ne sej cool :peace:
Bo pa tuki tekla debatao tem :D

[Beast]
Uporabniški avatar
živa legenda

Kraj: LJ

Odgovor Objavljeno: 27 Jan 2011, 16:46 

Moje osebne izkušnje:

Tomaž Šinko: sem že nekaj napisal v njegovi temi, sicer pa strokovnjak in pol. Skoraj vedno ima polno delavnico in je treba malo počakati, verjetno zato, ker ve, kaj dela. Zna biti malce elitističen glede inštrumentov, ampak on gotovo ve, kaj je dobro in kaj ne. Je pa kar iz poti, tudi za LJ.

Miha Slapšak: odvisno kaj mu neseš, sicer pa prijazen, pošten, zelo rad ti podrobno razloži mnogo stvari, s popravljanjem in izdelovanjem se ukvarja po lastnih besedah že od leta 1969. Legenda. Zna biti zelo zaposlen in boste na popravilo čakali nekaj časa. Mnenja so deljena, ampak jaz v 15ih letih od njega nisem odhajal s slabim občutkom. Kar reče, to naredi, če ne zna, se pozanima in to pove.

Pero PSSE: strokovnjak za ojačevalce, boxe. Rad ti razloži stvari, pokaže kaj novega, kar razvija. Glede popravil je odličen, stvari naredi na nivoju, svetuje glede modifikacij. Zna biti precej zaposlen. Je aktivni kitarist, ki veliko dela in razvija tudi iz osebnih izkušenj. Metalci, pozor!

TRM Audio: sicer sem tam kupil le lampe, ampak sem v 20ih minutah tam videl in izvedel o feršterkerjih ogromno. Zelo prijazni. Priporočam.

V zadnjih mesecih sem se za pomoč pri servisu ferštov obračal na soforumaša Nixa, ki je zame eden izmed ljudi, ki res ve, kaj dela. Podobno prikitarah: kitaro mi je preprečkal soforumaš Smile4me, zaenkrat sem videl le fotke, ampak izgleda super.

Sploh je tukaj na forumu nekaj ljudi, ki kitare/feršterkerje popravljajo/izdelujejo/modificirajo iz užitka oz za hobi, z veliko mero ljubezni ter visokimi standardi kvalitete, tako da bom tudi v prihodnosti še koga pobaral za kaj.

98 prispevkov • Stran 4 od 71, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Pojdi na: