*
designed by Viva La Echo

85 prispevkov • Stran 1 od 61, 2, 3, 4, 5, 6

McKagan
ata vsega kitarskega

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 08:11 

ola,

mene pa zanima kolk je kej motoristov na temle forumu? se kej vozite, kaj vozite ipd..... jstsm namreč ravno s pomočjo tegale foruma prišel do sredstev za motor, in veselje se začenja...

Diodibuh
Uporabniški avatar
Doniral 2013
Doniral 2013

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 08:18 

vozil mopede celo življenje, vendar zadnjega prodal par let nazaj. Sem bil pa vedno pristaš easy ridinga, užvanja z vetrom v laseh (dokler so bli še lasje in ni bila obvezna čelada laughhard ) Je pa eden zopet na wish listi.
Sem pa reden obiskovalec motozbora v IL.Bistrici - žal samo službeno - kamor boš ti letos prišel, ker imaš sedaj moped :mrgreen:

uros55
Uporabniški avatar
muzejski primerek

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 10:56 

Letos grem, če bo (finančno) vse po sreči, delat izpit za motor. Moja dolgoletna želja je Ducati Monster slinslin .

McKagan
ata vsega kitarskega

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 11:09 

hehe:) jst bom pa če bo vse ok popoldan nalima slike moje dolgoletne želje. in ne, NI monster.

Vinci
kitarski heroj

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 11:17 

Jaz sem zmeraj imel željo, ampak nikoli dovolj poguma. Samoohranitveni nagon je prevladal. Imel bi pa to:
Slika

Bezo
živa legenda

Kraj: Postojna

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 11:19 

Na motozborih sem kar pogosto prisoten, imam izpit, ampak razen tomosa (ampak sm imel elektronikov motor gor ha!) nisem še uspel prit do motorja, še ta je šel zaradi nakupa kitare. :mrgreen:

Ko se bom nehal igrat študenta, pa upam da tudi meni rata pridt do konjička. Stil je pa nekako kot diotov. In tisto o laseh bom ravno tako lahko rekel, ko bom našparal za motor icon_e_biggrin

neal schon
živa legenda

Kraj: Kranj

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 12:13 

uros55 napisal/-a:
Letos grem, če bo (finančno) vse po sreči, delat izpit za motor. Moja dolgoletna želja je Ducati Monster slinslin .

oja, somebody's got the taste for bike's!!!

Želja je enkrat Ducati, ko bo mal viška.
Sicer pa do sedaj en kup dvosedežnikov.
Ni boljšega kot motor!
Ducati Corse

exide
Uporabniški avatar
kitarski heroj

Kraj: Radovljica - Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 13:20 

Sem imel namen kupiti motor. Šel sprobat Ducati Monster-ja in sem ugotovil, da sem še preneumen za tak motor in, da se bom zaenkrat še kr z avtom vozil. :lol:
Drugače se je pa pri bajti zamenjalo že kar nekaj motorjev. Mat čist nora :lol: Začela je na Viragotu 250 potem je šla na 1200, pol se je pa naenkrat odločila, da ne bo več imela čoperja in si je nabavla CBF500. Potem ko je enkrat fajn padla jo je pa prodala in sedaj je pri bajti CBF600 :) Vmes je pa še foter imel enega kawasakija, mislim da je bil classic 800 in viragota.

butrus
Uporabniški avatar
doniral 2015
doniral 2015

Kraj: Lj

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 14:01 

Tale je pri bajti že deveto leto in še ne kaže znakov utrujensti.
Je pa res,da se zadnje tri leta bolj malo vozim.Včasih redno obiskoval motozbore...pa sem se prenasitil te scene...

Motor je kar predelan,imam pa vse original dele varno pospravljene
Na tej sliki se ne vidi,spredaj sta dve leči,namesto velikega žarometa...bom poiskal še kako fotko...

Slika
Slika
:twisted: 8)

pesnik
Uporabniški avatar
bodoča legenda

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 18:10 

slinslin slinslin slinslin slinslin slinslin slinslin slinslin slinslin slinslin

jest sm se lansko jesen dodobra zaje*al, ker sem namesto da bi šel ardit izpit za motor oz. bi prišparal do 24 leta, šel na Ibizo in zagonu dnar za pocen alkohol in lap dance..... idiot!!

tko da sedaj živim študentsko življenje brez denarja..... :evil: :evil: :evil:
aja želje so pa honda hornet, al pa enga choperja!! tko u izi za začetk tja do 600ccm, pol pa naprej ako bode pare.... :D
Thank ye,
Th' Admiralty

butrus
Uporabniški avatar
doniral 2015
doniral 2015

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 18:54 

Sej bo...
Sam na začetku je tako,da je treba nabavit motor IN opremo,ki naj bo kolko tolko kvalitetna-ne preveč šparat,ker te to lahko stane glave ;)
In pol lahko to znese dvakratno ceno motorja(čelada,usnjen kombinezon,škornji,rokavice,ledvični pas ali želva,dežen kombinezon,itd itd...)
VEDNO čelado na glavo,tudi če greš samo po kruh v štacuno!!!

BTW
moj prvi "resni" moped je bil Yamaha FZR 600.

pesnik
Uporabniški avatar
bodoča legenda

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 19:26 

to sem slišal ja da zna priti oprema 2x ceno motorja. Zanima me pa kakšna je oprema motoristov, ki vozijo choperje? okej pustmo une ki se vozijo u jeans kratkih hlačah in brez čelade.... verjetno pa ne uporabljajo želve?

uh kar se pa čelade tiče sem pa absolutno za! Se spomnim ko smo delali prvo pomoč za vozniški izpit in je model ki nam je predaval govoril o motoristih in potem izjavil:"... in potem vidiš mularijo, ki se vozi s čeladami, ki jih nosijo na rokah, to ti je ista fora kot če bi kondom imel v žepu ne pa na, khm saj vemo kje..." .

in so mi smešni mulci, ki obiskujejo gimnazijo v kp, ki vozijo tiste sesalce in čelada na glavi, ampak samo tolko da jim pokrije čelo... rdecikarton rdecikarton vsazga za ustavt, motor jim zaplenit in po nagi riti našeškat. poleg tega se podijo po pločnikih in površinah namenjenih peščem, da o prehitevanjih ne govorim..... oh ja.....
Thank ye,
Th' Admiralty

butrus
Uporabniški avatar
doniral 2015
doniral 2015

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 19:57 

pesnik napisal/-a:
to sem slišal ja da zna priti oprema 2x ceno motorja. Zanima me pa kakšna je oprema motoristov, ki vozijo choperje? okej pustmo une ki se vozijo u jeans kratkih hlačah in brez čelade.... verjetno pa ne uporabljajo želve?

Jaz bi priporočil želvo tudi za na čoper.
Varuje hrbtenico v primeru padca in ledvica pred prepihom

Drugače pa srednji-višji razred renomiranih znamk za opremo.
Čelada naj bo prave velikosti,dobro naj tesni,udobna,ne pretežka,fajn je če ima snemljivo-pralno notranjost.Priporočam tudi dodaten zatemnjen vizir.
Jakna in hlače obvezno usnjena(jaz uporabljam kombinezon,sam boš smešen na čoperju :lol: ) z všitimi ščitniki,za čoper obvezne resice :lol: ,kvalitetne škornje in rokavice

Pol pa torbe za motor za prtljago,rusak priporočam samo manjši,majhno spalko in šotor,ključavnico za disk,dežen kombinezon pa polno denarnico,pa si ready za moto zbor.(na nekaterih si lahko tudi privoščiš lapdance :lol: ,če maš fajn motor in dobro čupo,je lahko tudi zastonj :shock: icon_e_biggrin )

McKagan
ata vsega kitarskega

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 20:16 

dobre hlače-check
jakna-check
želva-check
rokavice-check
škornji-check

motor sm šel pa danes gledat. kul stvarca, skoraj uzel, ampak nima kompletiranih papirjev=čakam do ju3 da preverim če se bo dalo vse zrihtat.

uros55
Uporabniški avatar
muzejski primerek

Odgovor Objavljeno: 27 Apr 2011, 20:24 

Kater motor to?

85 prispevkov • Stran 1 od 61, 2, 3, 4, 5, 6

Pojdi na: