*
designed by Viva La Echo

4572 prispevkov • Stran 1 od 3051, 2, 3, 4, 5 ... 305

kos
Uporabniški avatar
vintage član foruma

Kraj: Ljubljana

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 17:11 

Marsikaj me zbode, ko hodim naokoli (tale forum, služba, na kavi, pivu v družbi prijateljev, neprijateljev...) pa se mi zdi, da bi bilo včasih dobro tudi kaj komu povedat, pa se mi preprosto ne da ali pa mi je dotična oseba "predaleč" oz. se mi zdi, da se pa jaz nimam pravice vtikat v mišljenja drugih ljudi, ustroje sistemov... itd.
Pa če imajo drugi razne pljuvalnike, pa imejmo še mi enega (če seveda moderatorji dovolijo). Seve, da mora tema ostat na nivoju, kakršnega naš forum vzdržuje prav uspešno.

Bom kar začel:
Prebiram dotično temo in berem, kako se eden izmed soforumašev zgraža nad cenami določenih artiklov, češ da pa on lahko ENAKO stvar naredi za tretjino (karikiram) cene in bo delalo brez problemov etc. Sam se na strokovno področje iz katerega konkretni izdelki sodijo ne spoznam prav dosti, pa vendar vem nekaj malega osnov in imam za prgišče izkušenj. Pa si ne upam prav ničesar napisat tam, ali vprašat(!) ker vem, da bi se osmešil s svojim (ne)znanjem. Za dotičnega soforumaša sicer ne vem, v kateri smeri ima izobrazbo vendar sem sklepal, da ni iz te branže. Zakaj? Ker mu vsako neutemeljeno širokoustenje in bahanje strokovnjaki izpodbijajo z replikami, ki so močno podkrepljene bodisi z izkušnjami ali pa pravim znanjem.
Zdaj sem malo zakompliciral sicer preprosto situacijo. Kaj hočem povedat? To, da naj se ljudje, ki imajo le borno znanje in izkušnje iz določenega področja ne igrajo "strokovnjakov".
Pa naj končam z verzom znanega slovenskega pesnika:"Le čevlje sodi naj-KOPITAR!"

Pa brez zamere, če se kdo najde v teh vrsticah. NIč osebnega nisem mislil, ker vas večine sploh ne poznam, še manj pa imam pravico kogarkoli sodit. :peace:

Jimi
Uporabniški avatar
doniral2009
doniral2009

Kraj: Razdrto

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 18:33 

Jst sm ziher da bi tak post k si ga ti napisal spisal s pol manj besedami in v krajšem času, tako da bi me tudi internet koštal manj posledično in bi ziher dobr razložu VSAJ kolikor si ti.

/sarkazm OFF

Ampak bolj kot si star najbrž opazaš, tako kot mi vsi, da ljudi ne moraš spremeniti. Smo takšrni kakršni smo raali ven, eni so pač nakladači, ki vse znajo in vse vejo, ampak dejansko nimajo pojma. Men so taki tipi zanimivi, ker so dostikrat tudi direktorji firm. Hahaha :twisted:

Borut
Uporabniški avatar
doniral2010
doniral2010

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 19:26 

icon_e_biggrin

pero bass
Uporabniški avatar
živa legenda

Kraj: Novo mesto

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 20:09 

@kos; sem mnenja, da se dotična oseba še ni specializirala, ker je prav gotovo še gimnazijec, ki se sicer zaveda svoje prepotentnosti in je prav iz tega razloga odločen, da svojo nadaljno šolsko pot posveti dotični "branži", zna biti tudi, da ima dotična oseba že nekaj do mnogo izkušenj iz omenjenega področja (predvsem praktičnih) in da včasih tudi ve, kaj govori - četudi se kdo z več izkušnjami z njim ne strinja
je pa neverjetno zanjimivo, da je oče te osebe bojda ravno eden tistih tipov, ki so Jimiju zanjimivi icon_e_biggrin
upam, da dotična oseba, če se bo drznila prepoznati v tvojem postu ne bo preveč užaljena laughhard
butrus napisal/-a:
Ninđa Pero Bass

uros55
Uporabniški avatar
muzejski primerek

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 20:35 

pero bass napisal/-a:
je pa neverjetno zanjimivo, da je oče te osebe bojda ravno eden tistih tipov, ki so Jimiju zanjimivi icon_e_biggrin

jah, jabolko ne pade daleč od drevesa.

Dejan.P
Uporabniški avatar
ata vsega kitarskega

Kraj: bogo za nogo

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 20:44 

če je fotr direktor bi ti lohk vsej en spodobn bas kupu :peace: ... al nočeš, ker znaš sam bolšga nardit?

pero bass
Uporabniški avatar
živa legenda

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 20:57 

men je moj 94' Musicman Sterling čist v redu in ne rabim boljšega, recimo na kakšne Maruščine :mrgreen: se .... drgač pa men fotr ne kupuje stvari, ker se mi ne zdi, da bi glih neki dosegu, če bi mi fotr vse kupu :|
ne vem zakaj je zdej ta tema tako skrenila :roll:
butrus napisal/-a:
Ninđa Pero Bass

Dejan.P
Uporabniški avatar
ata vsega kitarskega

Kraj: bogo za nogo

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 21:21 

ups... sem sklepu po vaših fotkah na myspacu... se posipam

pero bass
Uporabniški avatar
živa legenda

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 21:49 

ni blema, tistga benda ni več, tisto je moj prvi bas (ki ga mam še zmeri btw, ga ne dam), če je tvoj fotr direktor, pa še ne pomeni, da imaš vsega polno rit in da si snob, jst se trudm kar najmanj izkoriščat finančno stanje mojga fotra (oziroma očeta, kot mu ponavdi pravim icon_e_biggrin ) in mi gre počas na živce, da vsi, ki zvejo, da je moj fotr direktor takoj predpostavljajo, da sem snob in da razsipavam z denarjem... ker ne! in da je moj fotr zihr nek tat-prasc-goljuf (moj oče je začel delat kot nastavljalec orodji v IMVju-se pravi poden od podna-ubistvu je delal pri neki preši pločevine in je trdo delal in predvsem veliko naredil, da zdaj je to, kar je)

sicer pa mi gre trenutno na živce tudi to, kar se grejo v zvezi svobodnih sindikatov; ko je semulič ugotovil, da ga bodo delavci kmalu pogruntal, da samo za svojo rit skrbi je takoj začel prek medijev hujskat delavce, naj grejo stavkat; ker če delavci stavkajo pol je sindikat gotovo zelo uspešen in dobro opravlja svoje delo :roll: ovce!

na živce mi gre, da se plače direktorjev in funkcionarjev vedno povejo bruto, plače delavcev pa neto (čeprav imajo pol direktorji še večjo davčno stopnjo)

na živce mi gre tudi, da da delavci mislijo da so oni glavni in oh in sploh, da imajo direktorji 10x previsoke plače, da bi oni lahko tudi brez uprave vse sami naredil; direktoji majo take plače, kot jih majo zato, ker če njih nebi bilo, bi bla podjetja ves čas v krizi, pol bi pa vidl, kdo bi mel delo... med krizo bi morali direktorjem plače kvečjemu dvignit, ne pa spuščat (ok, razen zaradi psihološkega učinka na delavce) ker bodo oni rešil podjetje in bodo mel pol delavci še naprej za jest

med poletji grem jst vedno vsaj za 1 mesec delat v fabriko in mi gre na živce, ko vidim, da taisti delavci, ki pluvajo po direktorjih skrbno pazijo, da slučajno nebi zašvical, medtem pa moj fotr ob 5ih zjutrej vsak dan v službi in ga pred deseto ponoči skoraj nikoli ni doma- zdejle ga tud še ni, pa je sobota in gara kot črna živina, delavci iz fabrike pa sedijo pred televizorjem in pir pijejo in se nikoli v življenju niso potrudili, da bi dejansko kaj dosegli

vem, da je med vami gotovo tudi kakšen delavec in vem, da niso vsi taki, kjih je pa večina, pa zato ni treba bit užaljen

zdej si pa mislte o meni kar čte; da sem snob, bodoči tajkun in nasploh prasc - I couldn't care less
butrus napisal/-a:
Ninđa Pero Bass

Mato
doniral2010
doniral2010

Kraj: Vir

Odgovor Objavljeno: 26 Sep 2009, 23:49 

Pero tebe bomo še vzljubili ?!?
Talent is what you do with a gift, Edward V. Halen

kos
Uporabniški avatar
vintage član foruma

Odgovor Objavljeno: 27 Sep 2009, 00:24 

Pero, ja TUDI na tvoje obnašanje na tem forumu je letelo moje bentenje. Samo še zdaleč nisi edini. Sem marsikoga slišal govorit, kako bi se dalo stvari fajn naredit (ali upravljat z njimi), če bi bil on ali ona na vodilnem položaju. Jaz mislim, da bi se marsikdo prav hitro "zlomil" na menedžerskem stolčku.
Si pa edini, ki je doslej kaj napisal tako, kot sem zastavil temo.
Ne bom naprej komentiral, ker se mogoče s čim ne strinjam, po drugi strani pa tudi ne poznam dovolj področja o katerem pripoveduješ.

kos
Uporabniški avatar
vintage član foruma

Odgovor Objavljeno: 27 Sep 2009, 00:29 

Jimi napisal/-a:
Jst sm ziher da bi tak post k si ga ti napisal spisal s pol manj besedami in v krajšem času, tako da bi me tudi internet koštal manj posledično in bi ziher dobr razložu VSAJ kolikor si ti.

/sarkazm OFF

Ampak bolj kot si star najbrž opazaš, tako kot mi vsi, da ljudi ne moraš spremeniti. Smo takšrni kakršni smo raali ven, eni so pač nakladači, ki vse znajo in vse vejo, ampak dejansko nimajo pojma. Men so taki tipi zanimivi, ker so dostikrat tudi direktorji firm. Hahaha :twisted:

Ja, saj sem napisal, da kompliciram... drugače nisem znal dovolj "nevtralno" napisat. Sicer pa ta tema ni namenjena spreminjanju ljudi. Le čustvenim izlivom, ki jih sprožijo dogodki, ki človeka ne pustijo hladnega.

RockVoice

Odgovor Objavljeno: 27 Sep 2009, 02:39 

: ..da obstajata dve temi o čarli tv :evil:

Mraz
Uporabniški avatar
kitarski heroj

Kraj: Murska Sobota/Maribor

Odgovor Objavljeno: 27 Sep 2009, 03:58 

98% Slovenske glasbene scene.

McKagan
Uporabniški avatar
ata vsega kitarskega